Fyzioterapie a léčebná rehabilitace
  +420 608 278 287

  +420 702 789 136

Aktuality

Aktuality
Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Krásné Vánoce a šťastný nový rok!

23.12.2022

Přeji Vám všem z celého srdce ty nejkrásnější Vánoční svátky a šťastný nový rok 2023!

Vaše Pavla Popelková

Vánoční provozní doba

Vánoční provozní doba

12.12.2022
DO VÁNOC ZBÝVÁ POSLEDNÍCH PÁR VOLNÝCH TERMÍNŮ
pro fyzioterapeutické procedury. Vánoční svátky věnuji odpočinku s rodinou a poslední den kdy se Vám budu letos naposledy věnovat je čtvrtek 22. prosince. Do toho dne je možné zakoupit dárkové poukazy na léčebnou fyzioterapii. Pokud máte zájem poukaz pořídit jako dárek pod stromeček, nenechávejte to na poslední chvíli.
Provozní doba ordinace Po-Pá od 7.00 do 12.00
REZERVACE fyzioterapeutických procedur na tel. 608 278 287.
Vaše Mgr. Pavla Popelková, ConFyzio
Dárkové poukazy v prodeji

Dárkové poukazy v prodeji

12.12.2022
VÁNOCE SE BLÍŽÍ
a tak je čas na přípravy a nákup dárečků. Nenechávejte nákupy na poslední chvíli. My dospělí víme, že Ježíšek nosí dárky jen dětem a nám velkým se o dárky musíme postarat sami. Třeba vám přijde vhod má nabídka DÁRKOVÝCH POUKAZŮ na léčebnou rehabilitaci, které zakoupíte v ordinaci ConFyzio. V případě zájmu mne kontaktujte a ráda vám poukaz, ve vámi stanovené hodnotě, připravím.
Co vás čeká při první návštěvě

Co vás čeká při první návštěvě

12.12.2022
CO VÁS ČEKÁ PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ FYZIOTERAPEUTA
Při první návštěvě mé ordinace vás čeká rozhovor. Společně zjistíme, co vás trápí a také často odhalíme životní události, které přímo souvisí s vašimi problémy a negativně působí na vaše zdraví.
Naše tělo a jeho stav ovlivňuje spousta faktorů a tak se nedivte, když se vás budu ptát na věci, které s vašim problémem zdánlivě nesouvisí. Souvisí, věřte mi.
Připravte se na terapii ve spodním prádle, je to běžný postup. Už tím, že jste přišli, mi projevujete důvěru, která je vzájemná.
 
Oznámení o změně sídla ordinace

Oznámení o změně sídla ordinace

12.12.2022

Vážení klienti, ráda bych vás informovala o novinkách. První velkou změnou je přesun ordinace ze Zábřeha do Postřelmova. Od 5. září 2022 mě nově najdete v 1. patře Zdravotního střediska na ulici Tovární 501 v Postřelmově. Získala jsem větší prostory, modernizuji přístrojové vybavení ordinace a s tím souvisí rozšíření poskytovaných služeb. Mateřské povinnosti mi stále nedovolí věnovat se vám celý den, ale věřím, že pro každého z vás si prostor najdu. Ordinační doba Po-Pá 7:00-12:00 nebo dle individuální domluvy.

Těším se na VÁS, Mgr. Pavla Popelková