Fyzioterapie a léčebná rehabilitace
  +420 608 278 287

  +420 702 789 136

Co vás čeká při první návštěvě

Co vás čeká při první návštěvě

CO VÁS ČEKÁ PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ FYZIOTERAPEUTA
Při první návštěvě mé ordinace vás čeká rozhovor. Společně zjistíme, co vás trápí a také často odhalíme životní události, které přímo souvisí s vašimi problémy a negativně působí na vaše zdraví.
Naše tělo a jeho stav ovlivňuje spousta faktorů a tak se nedivte, když se vás budu ptát na věci, které s vašim problémem zdánlivě nesouvisí. Souvisí, věřte mi.
Připravte se na terapii ve spodním prádle, je to běžný postup. Už tím, že jste přišli, mi projevujete důvěru, která je vzájemná.
V ordinaci ConFyzio nepotřebujete žádanku od lékaře, terapii si plně hradíte. Věřím, že se mi podaří vyjednat s některou ze zdravotních pojišťoven alespoň částečnou úhradu a v současné době na tom intenzivně pracuji.
Vlastní terapii nastavujeme tak, aby vám byla ku prospěchu. Může být velmi jemná, ale je-li potřeba tak i intenzivní až bolestivá. Nebojte se mluvit o tom co cítíte a jak vaše tělo reaguje. Propojením mých znalostí s vaším tělem bude léčba účinnější.
Jedině tak dovedeme terapii k možnosti uzdravení se. Uzdravit se může jen ten kdo je ochoten na sobě pracovat, být aktivní a připraven na změny ve svém životě.
Těším se na společnou práci, Vaše Mgr. Pavla Popelková, ConFyzio

Všechny aktuality